Thursday, August 30 2018

Akcja konsolidacja.

Pożyczka konsolidacyjna w Millennium Banku.

Oprocentowanie nominalne jakie oferuje nam Bank Millennium wynosi 7,99% w skali roku. Za udzielenie zobowiązania nie naliczana jest żadna prowizja dla banku co podnosi atrakcyjność tej oferty. Możemy zaciągnąć w tym banku kredyt konsolidacyjny na kwotę od 10 000 złotych do maksymalnie 300 000 złotych z maksymalnym okresem spłaty wynoszącym 180 miesięcy. Parametry kredytu konsolidacyjnego w Banku Millennium sprawdzimy na przykładzie kredytu na kwotę 300 000 złotych z okresem kredytowania wynoszącym 180 miesięcy. Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania dla takiego zobowiązania będzie równa 8,29%. Kredytobiorca będzie wpłacał do banku raty miesięczne po 2 865 złotych każda. Da nam to całkowitą kwotę do spłaty w wysokości 515 740 złotych. Tym samym kredyt będzie nas kosztował ponad 215 tysięcy złotych. Wymagany jest rachunek w tym banku, jeżeli chcemy skorzystać z oferty oraz trzeba przedstawić w banku stosowne oświadczenie o zarobkach. Wysokość oprocentowania zobowiązania można z bankiem spróbować negocjować. W Banku Millennium można konsolidować różne zadłużenia na całkiem atrakcyjnych warunkach. Można zdecydować się również na ubezpieczenie Bezpiecznej Pożyczki, które dotyczy ewentualnych zdarzeń losowych na jakie kredytobiorca nie ma żadnego wpływu. Nie ma określonej dokładnie maksymalnej kwoty kredytu jaką można pożyczyć w tym banku. Jest ona określana pod danego klienta na podstawie zdolności kredytowej.

Continue reading...

Thursday, November 30 2017

Kredyt z zerowym oprocentowaniem.

Znalezienie kredytu z zerowym oprocentowaniem nie jest łatwe. Są często takie oferty, ale dodatkowe koszta i wysokość prowizji w znaczący sposób przekraczają procentowo oprocentowanie nominalne. Baro ciekawą ofertę kredytu 0% znajdziemy w Nest Banku. Jest to kredyt z zerowym oprocentowaniem i prowizją dla banku za udzielenie kredytu wynoszącą 10,9%. Co warto wiedzieć wysokość prowizji ustalana jest indywidualnie i może sięgać prawie 26%. Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania utrzymuje się w przypadku tego kredytu na poziomie 11,96%. Dla kredytu na kwotę 20 tysięcy złotych na okres dwóch lat, bank wyliczy 24 równe raty, z których każda będzie po 925 złotych. Całkowity koszt kredytu będzie wynosił 2180 złotych. Kredyt ten oprocentowany jest według stałej stopy procentowej. W naszym przypadku prowizja jaką zapłacimy w banku będzie równa 2180złotych. W ofercie kredytu w Nest Banku nie ma ubezpieczenia kredytu gotówkowego, dzięki czemu nie powiększa ono wielkości naszego zobowiązania. Jak łatwo sie domyślić suma odsetek w okresie kredytowania jest równa zero. Całkowita kwota do spłaty kredytu będzie natomiast kwotą 22180złotych. document-428338_1920.jpg

Continue reading...

Wednesday, October 11 2017

Jak porównywać chwilówki?

Porównywanie kredytów krótkoterminowych jest obowiązkowe z perspektywy pożyczkobiorcy, ponieważ dzięki temu możesz zaoszczędzić sporo pieniędzy. Jakie elementy warto uwzględnić przy porównywaniu popularnych chwilówek, aby uniknąć błędów jakościowych przy podpisywaniu umowy? Oto krótki poradnik branżowy.

Continue reading...